Apartamenty Przystań No. 18

w Chłapowie

 

Wypoczynek nad morzem

Zapraszamy do Chłapowa!

Zapraszamy do Apartamentów Przystań No. 18 w Chłapowie, położonych na klifie w malowniczej miejscowości nad Morzem Bałtyckim.
Oferujemy Państwu komfortowe i nowoczesne apartamenty z widokiem na morze. Każdy z nich został wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia. Masz obiekt znajduje się zaledwie kilka kroków od przepięknej plaży, w dwustumetrowym pasie parkowym pomiędzy główną aleją nadmorską a linią brzegową. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, relaks i kontakt z naturą.
Do dyspozycji Gości mamy również altanę znajdującą się na skraju czterdziestometrowego klifu. Tuż obok wyznaczone zostało miejsce na ognisko oraz grill. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z prywatnego zejścia na plaże do przystani rybackiej nr 18, gdzie można nabyć ryby bezpośrednio od rybaka.
Zapewniamy Państwu miłą i profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny, bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci oraz darmowe Wi-Fi.

Unikatowa lokalizacja i wyjątkowy charakter
Pięknie położony dom, usytuowany na klifie i terenie parkowym z ogródkiem botaniczno-zielarskim, pomnikiem przyrody – klonem srebrzystym, altaną z panoramicznym widokiem na morze oraz prywatnym zejściem na plażę i przystań rybacką.
Spokój
Naturalne środowisko, nadmorski drzewostan i roślinność stanowią strefę ciszy, relaksu i spokoju sprzyjającą uwolnieniu się od stresu, przeciążeń i napięć oraz poprawiającą nastrój.
Nadmorski mikroklimat
W obszarze 200 m od linii brzegowej morza występuje najwyższe stężenie mikroelementów z jonami jodu a nadmorski wiatr nieustannie przynosi czyste i świeże powietrze.
Atrakcyjne trasy piesze i rowerowe
W pobliżu znajduje się urokliwa Dolina Chłapowska wraz z wąwozem prowadzącym nad morze oraz liczne trasy rowerowe w kierunku Helu lub Jastrzębiej Góry.

położony wśród drzew
duży ogród
relaks na plaży
szlaki turystyczne
ścieżki rowerowe
blisko morza
Komfort i wygoda
Pełne wyposażenie
internet
parking
relaks w ogrodzie
piękne widoki
rezerwacja
telefon+48507 098 564
mapa